Servis počítačů

  • Hardwarové práce - Notebooky diagnostika závady, návrh řešení (SW/HW)

100 - 600 Kč

  • Základní vyčištění notebooku cena zahrnuje demontáž notebooku, vyčištění vnitřku, zpětnou montáž a otestování funkčnosti notebooku

250 – 500 Kč

  • Kompletní vyčištění notebooku. Cena zahrnuje kompletní demontáž notebooku, vyčištění a odmaštění jednotlivých komponent a plastů, vyčištění LCD, atd., montáž a kompletní otestování funkčnosti notebooku

300 – 800 Kč

  • Softwarové práce - Notebooky - Konfigurace síťových prvků. Instalace operačních systémů Windows (Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10). V ceně je zahrnuta instalace / reinstalace operačního systému (OS) a ovladačů HW zařízení, včetně jejich konfigurace a instalace základního aplikačního software (programy pro internet, dokumenty, foto, video, atd. . V ceně není zahrnuta cena za případnou zálohu dat, nastavení, atd. V případě OS Windows 7/10 je provedena optimalizece systému, atd.

500 - 1000 Kč

  • Kompletní přeinstalace notebooku včetně zálohy a následné obnovy dat a nastavení. V ceně je zahrnuta kompletní záloha dat, kompletní přeinstalace OS, včetně instalace ovladačů, instalace standardního software (PDF, vypalování , kancelářský software, atd.).

800 - 1600 Kč

  • Vyčištění a optimalizace OS - zrychlení systému. Cena zahrnuje vyčištění registrů OS, odstranění nepotřebného a zatěžujícího software a spyware, atd. dodávaného výrobcem PC/notebooku, optimalizaci služeb a software a další operace vedoucí ke zrychlení systému.

200 - 1000 Kč

  • Zálohování dat. Cena zahrnuje vytvoření zálohy dat (z funkčního i nefunkčního OS) na dodaný externí disk a jiná média (dle dohody). Cena je stanovena v závislosti na objemu zálohovaných dat.

100 - 1500 Kč

  • Odvirování notebooku. Cena je dána rozsahem zavirování a případné opravy systému, dat, atd. Cena zahrnuje kompletní antivirovou kontrolu PC, včetně odstranění virů, spyware, malware, atd. a případného dalšího ručního vyčištění systému od zbytků nákaz, atd. bez přeinstalace operačního systému (v případě nálezu infekcí provádíme opakovanou antivirovou kontrolu několika různými typy antivirového software). Cena odvirování je závislá na typu a rozsahu napadení NTB, atd.

250 - 2000 Kč

  • Instalace aplikačního software (programů). Cena je dána typem instalovaného software (od základního software typu Office až po instalaci a konfiguraci softwaru různých programů jako CorelDRAW). Cena zahrnuje instalaci požadovaného software, včetně případné konfigurace, konzultace s výrobcem software, atd.(v ceně není zahrnuta cena potřebných softwarových licencí)

150 - 1200 Kč

Ceny jsou pouze orientační, vždy záleží na náročnosti konkrétní zakázky. V žádné z uvedených služeb není zahrnuta cena licence software nebo cena hardware komponentu. Instalujeme pouze legálně získaný software!